Smutný příběh

28. září 2007 v 15:23 | Stenly |  řetězáky
DOPORUČUJI PŘEČÍST moc hezké - ale smutné....

Smutný příběh...


Byl jednou jeden chlapec,který se narodil s nemocí.Byla to nevyléčitelná nemoc.V 17 letech mohl každou chvíli umřít. Žil stále jen stáhnutý v domě, pod dohledem své matky. Jednou už toho ale měl dost, a tak se rozhodl, jednou jedinkrát si vyjít. Poprosil svou matku o dovolení a ona mu to umožnila. Když se procházel svou čtvrtí, viděl množství obchodů. Když šel okolo obchodu s hudebninami, uviděl nádherné děvče, asi v jeho letech. Byla to láska na první pohled. Otevřel dveře a vstoupil dovnitř. Nedíval se po ničem jiném, jen po ní. Stále více se blížil k přepážce, kde stála. Podívala se na něj a úsmevem se zeptala: "Můžu vám nějak pomoci?" Během toho si myslel, že je to ten nejpěknější úsmev, který ve svém životě viděl. Pocítil potřebu ji políbit právě v tomto momentu. Koktavě ji odvětil: Ano, eeehhh, uuuhhh…rad bych koupil jedno CD. Bez přemýšlení vzal první CD, které uviděl a zaplatil. " Chceš to zabalit?" zeptalo se děvče zase s úsmevem. Odpověděl že ano a kýval souhlasně hlavou, ona šla dozadu a pak přišla se zabaleným balíčkem, který mu předala. On si jej vzal a opustil obchůdek. Odešel domů a od toho dne navštěvoval tento obchod každičký den, aby koupil nějaké CD. To děvče stále balilo jednotlivé CD a on si je pak vzal domů, položil je nerozbalené do šuplíku. Příliš se styděl, než aby pozval to děvče, aby se s ním vyšla. Ačkoliv už to zkoušel, nešlo mu to. Jeho matka se pokusila ho v tom povzbudit, aby se další den odvážil, a on se chytl za srdce a….vyšel odvážně k obchodu. Koupil si Cd a jako vždy ho dostal zabalené. Vzal CD a když se ona nedívala, rychle ji nechal na pultu lístek se svým telefonním číslem a vyběhl z obchodu ven.….Crrrrrrrrrrrr!!!!!
Matka zvedla sluchátko: " Ano?" , byla to ona, ptala se na jejího syna, matka naprosto zničená začala plakat a řekla: " Ty to nevíš? …Včera zemřel." Bylo příliš dlouho ticho, až na pláč matky, který se ve sluchátku ozýval. Později vstoupila matka do pokoje svého syna, aby si jej připomněla. Rozhodla se začít s tříděním jeho věcí. Otevřela šuplík a k jejímu překvapení se tam tyčily hory CD, které nebyly ani rozbalené. Byla zvědavá, bylo tam tolik k vidění a ona se nemohla udržet: Vzala jedno, sedla si na postel a začala rozbalovat CD a našla u něj přiložený i kus papíru. Matka ho vzala do ruky a začla číst. Stálo na něm: "Ahoj!!! Jsi fakt milý, chtěl by sis se mnou někdy vyjít? Mám tě ráda….Sofia." S hlasitou emocí otevřela matka ještě jedno CD a i z něj vypadl list papíru, jeho ze všech balíčků…..na všech bylo napsáno to samé.
Ponaučení: takový je život….nečekej příliš dlouho někomu říci, co cítíš. Pověz to ještě dnes. Zítra může být už příliš pozdě..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ♣ Mekenzie :o) ♣ ♣ Mekenzie :o) ♣ | Web | 28. září 2007 v 16:06 | Reagovat

http://mekenzie.blog.cz/0709/za-22-bleskandu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.